Кафедра «Фізика та астрономія»

10 Март 2011 Автор: .

Із дня заснування школи кафедра фізики започаткувала та підтримувала гарні традиції: високий рівень викладання предмету, участь в учнівських конкурсах та змаганнях і недмінно висока їх результативність, організація семінарів, конференцій тощо.

Першим головою методоб’єднання вчителів фізики став Василь Довжок. Молодий, але надзвичайно талановитий і завзятий вчитель розумів,  що фізика – складний  предмет. І для того, щоб фізичні образи стали більш привабливими для дітей, вчитель використовував різноманітні методи навчання, вивчав своїх вихованців, їх  нахили, уподобання, ніколи не забував про розвиток їх творчих здібностей, про активізацію їх мислення.

У 1992 році методоб’єднання очолила Любов Федорівна Новохатько. Уміле поєднання у навчально-виховному процесі всіх можливих методів і прийомів, вміння підтримувати кожного учня, глибоке знання предмету в поєднанні  з широким світоглядом, активна життєва позиція забезпечили Любов Федорівні авторитет серед вчителів не лише  Київщини, але й на Всеукраїнському рівні. Любов Федорівна – лауреат Всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2001” в номінації «Фізика». Вже багато років її учні є переможцями та призерами ІІ та ІІІ етапів учнівських олімпіад з фізики та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України.

Сьогодні девізом роботи кафедри фізики можна вважати слова: „Вивчаємо фізику з Вірою, Надією і Любов’ю” як в прямому, так і переносному значеннях. Темккіт Віра Ярославівна, Торбін Надія Володимирівна, Новохатько Любов Федорівна та Йовбак Юрій Юрійович спільно працюють над спрямуванням процесу навчання на розвиток особистостi учня, формування його основних компетенцiй шляхом пiдвищення ефективностіi педагогiчної працi кожного вчителя, використання його потенцiйних творчих можливостей для досягнення якiсного рiвня у вивченнi фізики.

Сьогодні головою методоб’єднання вчителів фізики та астрономії є Торбін Надія Володимирівна – учитель, яка добре володіє методикою викладання фізики, творчо підходить до педагогічної діяльності, широко впроваджує інтерактивні форми організації навчально-виховного процесу. Тому закономірною була її участь і перемога в районному та обласному турах Всеукраїнського конкурсу „Учитель року -2009” в номінації „Фізика”.  На завершальному етапі конкурсу, ставши його лауреатом, підтвердила, що найкращою традицією Щасливського НВК є педагогічна майстерність його вчителів.

Темккіт Віра Ярославівна  та Ходаківська Ольга Віталіївна працюють  у Щасливському НВК з початку своєї педагогічної діяльності. Використання учителями диференційованого підходу до учнів на уроках фізики вже дало чималі результати і користь для учнів: покращується їх робота на уроці, вони краще усвідомлюють поставлені задачі, так як працюють на посильному для себе рівні; підвищується їх самооцінка.

Июль 2018
« Июн