Останній дзвоник

27 Травень 2011 Автор: .          Прокоментувати

Цього року в Щасливському НВК дзвоник покликав на останній шкільний урок 60 одинадцятикласників. Його лункий голос відізвався у кожному серці радісним настроєм, вірою у завтрашній день, надією життєвих гараздів і успіхів. З нагоди такої урочистої миті на центральній площі школи зібралися всі учні, їхні батьки, вчителі. На свято завітали почесні гості – депутат районної ради Євген Володимирович Міщенко, представник райдержадміністрації Віталій Володимирович Чернуха, сільський голова Микола Федорович Шмаюн. Гості вручили почесні грамоти і дипломи учням, які стали призерами обласних олімпіад та міжнародних і Всеукраїнських творчих конкурсів. Один із кращих випускників школи – Іван Северін – отримав грошову премію сільського голови.

Багато теплих слів почули випускники від директора школи Юрія Юрійовича Йовбака, першої вчительки Світлани Андріївни Ярмак, своїх молодших друзів. Окрасою свята став виступ шкільного хору «Барви» з піснею «Свобода!».

Завершальним акордом зворушливого виступу випускників стали різнобарвні кульки, що знялися високо в небо.

Віримо, що арка із вишитих рушників у руках мам випускників, якою випускники йшли на останній шкільний урок, стане запорукою  їх життєвих успіхів, здійснення заповітних бажань, досягнення мети.

Рубрика: Новини.