Молоді спеціалісти

Рудківська Тетяна Дмитрівна — вчитель початкових класів;

Левченко Тетяна Сергіївна — вчитель початкових класів;

Шкара Тетяна Василівна — вихователь групи продовженого дня;

Кобріна Людмила Леонідівна — вчитель обрахотворчого мистецтва.

Допомогти становленню особистості, реалізації потенціалу молодого спеціаліста – таку мету ставить перед собою Школа молодого вчителя, що працює в Щасливському НВК. Школа молодого вчителя допомагає виховати особистість, здатну орієнтуватися в розмаїтті протиріч сучасного світу, визначати свій шлях саморозвитку, самонавчання й самовизначення у професійній кар’єрі. Напрями роботи Школи різноманітні: анкетування, тренінги, вивчення передового педагогічного досвіду, огляд наукової, педагогічної літератури, психолого-педагогічні семінари, семінари-практикуми, конкурси творчих робіт, тематичні засідання методоб’єднань та творчих груп, взаємовідвідування уроків молодими вчителями та їхніми наставниками, творчі звіти вчителів тощо.

У 2017 – 2018 н.р. в Школі «навчається» 8 молодих учителів . Ці творчі молоді люди, що прагнуть досягти успіху в педагогічній діяльності, набути професійної майстерності, реалізуватись як творчі особистості. Керує творчою групою заступник директора з навчально-виховної роботи учитель-методист Нінель Іванівна Богдан. Добре розуміючи проблеми і потреби молодих учителів, досвідчений наставник шукає різноманітні шляхи допомоги в професійному становленні кожної особистості.

Важливим чинником розвитку особистості молодого вчителя є робота з учителями-майстрами, створення відкритого освітнього середовища й використання його педагогічних можливостей. Ось чому робота Школи молодого вчителя не обмежена теоретичними заняттями, в ній переважає живе спілкування, передавання досвіду «з рук у руки». Молодим вчителям свій досвід передають досвідчені вчителі Ніна Борисівна Гарнага, Володимир Степанович Остапець,  Людмила Анатоліївна Глатка-Соловей, Карпенко Людмила Анатоліївна, Бац Ніна Григорівна, Іванюта Віра Степанівна,  та інші.

Молодість – вік, для якого характерні політ уяви, нестримні енергія, бажання досягти успіху. Діяльність молодої людини, що знайшла і розпалила в собі іскру особистісної та професіональної індивідуальності, безперечно, сприяє прогресивному розвитку освіти. Девізом педагогів Щасливського НВК стали слова великого педагога К. Ушинського – «Учитель живе доти, доки вчиться, щойно він перестає вчитися, в ньому помирає учитель».