1 Январь 2011 Автор: .

• Візит прем\'єр міністра України Миколи Азарова (2010)
Художня самодіяльність

18 березня колектив художньої самодіяльності Щасливського НВК презентував концертну програму «Радіємо життю: майбутнє починається сьогодні»

Зустріч випускників 2011 лютий

Вечір зустрічі випускників, що традиційно проходив у Щасливському НВК першої п’ятниці лютого, подарував незабутні враження і приємні спогади, допоміг перегорнути сторінки історії юності та надав теплоти кожній хвилині спілкування. І хоча випускникам не сидіти більше за шкільними партами, не чути дзвоника, який покличе на перерву, не ховати очей від учителя, коли не вивчили урок, все одно принаймні раз на рік хочеться повернутись до класної мами, сказати слова подяки рідним вчителям і ще раз відчути себе дітьми.

Вчитель року 2010

Вчитель Щасливського НВК Пархоменко Валентина Миколаївна – лауреат районного етапу Всеукраїнського конкурсу педадогічної майстерності «Вчитель року 2011» в номінації «Початкові класи» Фоторепортиаж із Великолескандрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, де Валентина Миколаївна проводила урок математики у першому класі.

Вертеп

Учні в символічному КОЛІ Єднання

Учні в символічному КОЛІ Єднання до Дня Соборності України

Малий шкільний театр

Напередодні свята 8 Березня відбулася прем’єра вистави Молодого театру студії «Щасливська пектораль» «За двома зайцями». Глядачі отримали незабутні враження від майстерної гри акторів – Новікова М.А., Столярчук Г.О., Гладкої-Соловей Л.А., Мороз С.В., Богонюк О.В., Білана С.С. Актори пояснюють свій успіх вдалою режисерською роботою Ільницької Олени Петрівни.

Візит прем\'єр міністра України Миколи Азарова (2010)

1 вересня 2010 року прем\'єр міністр України Микола Азаров відвідав Щасливський НВК

Июль 2018
« Июн