Забуяла весна у ріднім краї!

17 Апрель 2018 Автор: .          Прокоментувати

13 квітня 2018 року юні щасливчани дивували глядачів під час конкурсу дитячої самодіяльності.

Концертна програма розпочалася неперевершеним виступом дитячого хорового колективу «Мереживо», які своїми пісенними творами торкнулися сердець усіх присутніх та викликали почуття справжньої насолоди.

Яскравим продовженням програми було виконання хореографічної композиції «Моє Щасливе», у якій взяли участь п’ятдесят учнів школи.

Чарівні ведучі заходу – Ірина Мулярчук та Дмитро Онофріюк, як професійні телевізійні ведучі, невимушено та професійно вели програму та створювали атмосферу доброзичливості.

Пісенні номери, які виконали Марина Антонова, Вікторія Бородавко, Софія Калмикова, тріо «Асоль», здебільшого були присвячені весні в ріднім краї та коханню.

Не буває свята без танцю, так і цього разу не обійшлося без запальних, енергійних хореографічних композицій у виконанні танцювальних студій: «Ірис», «Діамант Еліт» та «Шик Денс Студіо».

Оригінально вплелось у композицію огляду виразне декламування віршів поетів Бориспільщини, своїм майстерним виконанням Анастасія Микитюк, Альона Ярова, Денис Пестовніков, Вікторія Сопітько, Гліб Алксандров змогли передати всю красу та велич природи Бориспільського краю.

Інструментальні композиції «Мелодії» Мирослава Скорика, мелодія із кінофільма «Іграшка», які виконали Іван Журбій та Владислав Салій, змусили глядачів затамувати подих та відчути магію струн домри та фортепіано.

Гумористичний номер «Пекельна професія», виконаний: Яною Юрченко, Анастасією Воробйовою, Сергієм Кригіним, Анною Касіян та Богданом Безверхнім, змусив задуматися над нелегкою долею педагога.

Граційний виступ юних гімнасткок: Софії Молокової, Софії Лашкіної, Каріни Завальнюк, зі  спортивно-хореографічної композицією «Кармен» вразив жіночністю та професіоналізмом.

Піснею-закликом стала фінальна вокально-хореографічна композиція «Добрий ранок, Україно!» у виконанні Вікторії Бородавко й танцювальної студії «Шик Денс Студіо».

Щиро дякуємо всім учасникам, організаторам дійства!

Бажаємо творчого натхнення для створення наступних виступів!