Малі Олімпійські ігри

5 Март 2018 Автор: .          Прокоментувати

Незважаючи на те, що за календарем вже весна, зима ніяк не хоче наш залишати. Сипле снігом, тріщить морозами.
Учні Щасливської школи вирішили по-особливому попрощатися з красунею-зимою, і у суботній ранок шкільне подвір’я наповнилося радісними вигуками, сміхом. Так розпочалися «Малі   Олімпійські  ігри». Можливо, це надто  голосно сказано, та за емоційним  наповненням вони не поступалися  справжнім. Відвідав  захід і привітав  учасників голова сільської ради М.Ф.Шмаюн.
Як вам біатлон із сніжками або біг слалом на пересічній місцевості? Учні змагалися у спритності, витривалості, влучності, взявши участь в естафетах. Старшокласники, вчителі, батьки та тренери грали в хокей на снігу, з великим задоволенням спускалися з гірки, показували різноманітні трюки з санчатами.
Символічно  було запалено «олімпійський» вогонь, біля  якого могли погрітися  всі  учасники та вболівальники.
Вихованці спортивних класів провели спеціальні естафети, які стали відкритим тренуванням.
Після  ігор у шкільній їдальні всіх учасників пригощали рум’яними пиріжками й гарячим чаєм.
Такі розваги згуртовують малих і дорослих, учнів і вчителів, дарують море позитивних емоцій, а, можливо, когось спрямують на серйозні заняття спортом.

Рубрика: Новости, Позакласна робота.