З турботою про братів наших менших

9 Февраль 2018 Автор: .          Прокоментувати

Яке чудове наше село Щасливе. У будь-яку пору року воно зачаровує своєю красою. Весною вабить зеленню дерев та цвіріньканням пташок, літом пишністю цвіту, восени золотом листя, а зимою чарівною білосніжною казкою.

Але, нажаль,  це казковий час лише для нас, а не для наших пернатих друзів. Для них – це справжнє випробовування, адже під покровом снігу та кригою льоду дуже важко знайти крихту хліба чи насіння.

І ми про це пам’ятаємо та намагаємося їм допомагати!

Так, з першим снігом учні молодших класів розпочали свою роботу з догляду, охорони та збереження орнітофауни свого краю. Діти разом з батьками виготовили різноманітні годівнички, встановили почергове підгодовування  пташок, постійно доглядають за станом годівничок, а також залюбки спостерігають  за маленькими пернатими друзями у віконце зі свого класу.

Тепер завдяки турботі дітей пташиний гомін не зникне з парків та садів рідного краю!