У світі професій

9 Февраль 2018 Автор: .          Прокоментувати

«Я люблю свою роботу», — дуже хочеться, щоб ці слова вимовили всі учні 1-А класу, коли виростуть і здобудуть професію. Сьогодні, відповідно до концепціїНУШ, ми вчимо їх цілісно сприймати навколишній світ, працювати в команді,  готуємо до життя поза стінами школи.

В рамках навчального тижня «У світі професій», ми спробували стати кулінарами та створили свій колективний торт. Працювали дружно, завзято, старанно. Нам все вдалося! Торт видався дуже смачним. Самі наїлися та пів школи пригостили. А для тих, кому не дісталося, пропонуємо рецепт:

500 г печива «До чаю»

200 г масла

200 г горіхів

2 ложки какао

Печиво подрібнюємо, масло розтоплюємо. Змішуємо подрібнене печиво, масло, какао, горіхи. Гарно перемішуємо і готове тісто висипаємо в глибоку миску. Миску перевертаємо на плоску тарілку. Ставимо в холодне місце (холодильник чи за вікно) на 1 годину.  Ваш тортик-пасочка готовий! Навчайтеся з нами. Смачного всім!

P.S.  Коли я бачу усміхнені, радісні, задоволені обличчя своїх дітей, я теж промовляю слова: «Я люблю свою роботу, не дивлячись ні на що!».

Л.А.Карпенко