На базі ОНЗ Щасливський НВК відбувся тренінг «Використання LEGO в освітньому середовищі»

6 Февраль 2018 Автор: .          Прокоментувати

На базі ОНЗ «Щасливський НВК — ліцей — загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дитячий садок» відбувся тренінг «Використання LEGO в освітньому середовищі».

На тренінгу були присутні: Тетяна Анатоліївна Балашова – начальник відділу дошкільної, загальної середньої освіти та позашкільних навчальних закладів ДОН  КОДА,  Оксана Юріївна Рома — керівник освітніх проектів LEGOFoundation , тренери з LEGOFoundation – Олена Михайлівна Шуляк, Галина Вікторівна Малевич, майбутні тренери вчителів LEGOFoundation Київської області. Разом з тренерами в роботі взяли участь представники освітньої галузі Київської області. Всі присутні відчули себе частинкою цікавого і безмежного світу LEGO та на мить поринули у світ захоплюючого дитинства.

Присутні ознайомились з історією походження LEGO, основними цінностями компанії.

Місія фонду TheLEGOFoundation – надихати та розвивати творців майбутнього.LEGO проект в Україні називається «Сприяння освіті». Він спонукає педагогів у своїй практиці навчати дітей через гру. Для зацікавлення учнів тренери вчилися застосовувати проблемні ситуації, фокусувати увагу у грі з LEGO на процес, а не на кінцевий продукт; бути гнучкими, не нав’язувати дитині свої рішення та ідеї, заохочувати дітей до спілкування і творчості.

Історія LEGO розпочалася з іграшки – качечки. Тренери спробували створити свої качечки. Вони вийшли чудові та різні! Виявилося, що  LEGO містить 58 кольорів і з’єднати цеглинки можна 915103764 способами. Ця гра розвиває дрібну моторику, творчість, уяву, дає можливість знайти друзів за інтересами, активно включитися в ігровий процес, отримати радість та задоволення від чогось нового. Вона призначена для дітей, батьків, педагогів.