Наш земляк Павло Платонович Чубинський

1 Февраль 2018 Автор: .          Прокоментувати

Про Павла Платоновича Чубинського говорять скрізь: у садочках, школах, державних установах, на шпальтах газет районного та міського масштабу!

«Є люди, яких Бог посилає на Землю, щоб своїм сяйвом освітити дорогу іншим, щоб залишити сутність, до якої постійно звертаються у різні епохи цілі покоління, шукаючи момент національної істини. Такою людиною є наш земляк Павло Платонович Чубинський.

Етнограф, фольклорист, поет, журналіст, історик, мовознавець, юрист, соціолог, громадський діяч і організатор науки, він разом із своїми соратниками заклав фундамент українського народознавства, автор Державного Гімну України».

У Щасливському НВК про це завжди пам’ятають та шанують нелегку працю творця. На честь дня народження Павла Платонович у нашій школі було проведено ряд заходів.

Для школярів четвертих класів учні-старшокласники – Анастасія Андарал, Марія Маслюк, Віталій Костенко, Андрій Мельник, Дмитро Яворський та Валентина Острівець провели надзвичайно цікаву, історично-пізнавальну та повчальну екскурсію у кімнаті П.П.Чубиського, під час якої  діти дізналися про невідомі донині події із життя та творчості славетного земляка.

Цього ж дня учні 5-6-х класів мали можливість узяти участь в інтелектуально-розважальній грі брейн-ринг. Метою цього заходу було залучити учнів до вивчення творчості Павла Платонович Чубинського.

За підсумками змагання третє місце посіла команда 6-А класу, друге місце виборола команда 5-Б класу, а переможцями стали учні 6-В класу.

Підсумком насиченого подіями дня став літературний конкурс, для участі в якому школярі завчасно подавали свої вірші, оповідання, казки, загадки та пісні. Захід пройшов чудово! Переможці отримали нагороди, а також визнання серед однодумців.

Ми маємо багато ще зробити для того, щоб пам’ять про нашого земляка, Великого Українця, жила вічно!

(у статті використано інформацію зі статті офіційного сайту Бориспільської міської ради)

Анна Єлісеєва