Так усе починалось

12 Февраль 2011 Автор: .          Прокоментувати

Із виступу директора школи 1 вересня 1983 року

Шановні учні, батьки, вчителі і гості!

Сьогодні в нас велике свято. Свято особливе, радісне, хвилююче. Свято, якого з нетерпінням так всі чекали. Ми одержуємо чудовий подарунок – нову школу, з її просторими і чистими кабінетами, світлою актовою залою, їдальнею, спортивним комплексом.

Наша школа виросла завдяки постійній турботі Бориспільського міськкому Компартії України і особисто першого секретаря — Зозулі Анатолія Петровича, райвиконкому і особисто голови райвиконкому – Кириленка Григорія Олександровича.

Державний прапор Радянського Союзу – ПІДНЯТИ ! (1 вересня 1983 року)

Ця школа дорога всім нам: учителям, учням, батькам, але особливо дорога вона працівникам ордена Леніна радгоспу “Бортничі”, на чиї кошти будувалась, які своєю невтомною працею наближали це радісне свято. Приймаючи цей подарунок, я в першу чергу вдячний колективу, який очолює директор Черепащук Володимир Михайлович, партійній організації, головним спеціалістам радгоспу Глобі Петру Васильовичу, Соломці Євгену Семеновичу, Колодку Анатолію Івановичу, Кошелю Івану Прокоповичу. Адже вони так багато зробили для того, щоб сьогодні пролунав перший дзвінок.

Я, як директор школи, від імені всіх учнів, батьків і вчителів висловлюю глибоку подяку будівельникам ПМК – 10, чиїми руками зводилася ця прекрасна сучасна споруда. Жар серця, розум, всю свою енергію, професійну майстерність вклали в будівництво начальник ПМК –  Калмиков Микола Дмитрович, начальник будівництва – Кравченко Петро Якович, прораб – Вовк Іван Наумович і всі інші будівельники, яких зараз перерахувати не можу, але їм від імені всіх говорю сердечне спасибі.

Їх педагогічна діяльність розпочалась в Щасливому у 1983 році

Шановні товариші! Ми одержуємо нову школу, в якій все нове, нові вчителі і учні. В педагогічному колективі більше двадцяти випускників, середній вік яких становить 25 років. Але ми завіряємо Бориспільський міськком Компартії України, райвиконком і обіцяємо вам, батьки, що віддамо всі сили, знання, вміння і енергію молодих для виховання і навчання підростаючого покоління. І водночас сподіваємося, що та міцна співдружність між радгоспом і педагогічним колективом, яка склалася під час будівництва школи, благоустрою її – це тільки початок.

Ми мріємо, що школа в майбутньому стане культурним і духовним центром села. Тоді і тільки тоді ми досягнемо високих успіхів у нашій нелегкій справі навчання і виховання наших дітей.

Дорогі учні! Через кілька хвилин пролунає перший

дзвінок, перед вами широко відкриє двері нова школа.   Тож побажаю кожному із вас успіхів у навчанні. Сподіваюся, що ви  виправдаєте високе довір’я батьків, які дарують щасливчанам нову школу.

Рубрика: Музей історії школи.
        Мітки: