Результати районного МАН

Секція Тема роботи Прізвище, ім’я учня Резу-
льтат виступу
Прізвище, ініціали вчителя
Історико-географічне Географія Характеристика адвентивних рослин в економічній географії Подлєвських Олександра ІІ Давиденко М.М.
Геологія Аналіз розвитку екзогенних геоморфологічних процесів (на прикладі зсувів) у басейні річки Тиси в межах Закарпаття Кузьмич Ірина І Давиденко М.М.
Правознавство Особливості правової системи США Гуцол Тетяна ІІ Новіков М.А.
Технічних наук Екологічно безпечні технології та ресурсо-збереження Теплові насоси як оптимальний засіб опалення приміщення Северін Іван І Новохатько Л.Ф.
Філології та мистецт-вознавства Українська література Епістолярна спадщина Ольги Кобилянської як відображення її особистих стосунків з Осипом Маковеєм Дерев’янчук Ганна ІІ Мороз С.В.
Українська мова Девіантна реклама: лінгвістична проекція Пономарьова Анна І Йовбак Л.В.
Англійська мова Типологія прийменників в англійській мові Гуцол Тетяна І Гарнага Н.Б.
Відмінності між британським і американським варіантами англійської мови Синяченко Андрій ІІ Гарнага Н.Б.
Математики Прикладна математика Нумерологія як наука Бурлака Вікторія І Гучок Т.В.
Фізики і астрономії Теоретична фізика Дослідження фізичних властивостей крапель води за допомогою макрозйомки Синяченко Андрій І Новохатько Л.Ф.
Астрономія та астрофізика Фаетон –

планета, що народилася мертвою

Довжок Назар І Йовбак Ю.Ю.
Аерофізика та космічні дослідження Екологія космосу.

дослідження проблеми космічного сміття

Дзюбак Валерія І Йовбак Ю.Ю.
Економіки Мікроекономіка та макроекономіка Інфляція в Україні

в період виходу з кризи

Бурлака Вікторія І Коваль А.М.
Фінанси, грошовий обіг та кредит Електронна комерція. Стан та перспективи розвитку Присяжненко Віталій І Білан С.С.
Хімії та біології Психологія Діагностика та корекція проявів підліткової агресивності учнів спортивних класів Панченко Владислав І Бортник Н.І.
Екології та аграрних наук Ветеринарія та зоотехнія Медоносні бджоли та мед – біоіндикатори забруднення навколишнього середовища важкими металами Матківський Богдан І Дуденко Л.В.
        Рубрика: МАН та олімпіади, Олімпіади.
        Мітки: ,