Оголошення

        13 Сентябрь 2017 Автор: .          Прокоментувати

14 вересня 2017 року о 18.00 в 204 кабінеті Щасливського навчально-виховного комплексу «ліцей-загальноосвітня школа І-ІІІ ст.» відбудеться засідання батьківської шкільної ради

День фізичної культури та спорту у Щасливському НВК

        13 Сентябрь 2017 Автор: .          Прокоментувати

 Здоров’я – це найцінніший скарб для людини, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт. 

           З нагоди  Дня фізичної культури та спорту вчителі фізичної культури розробили цікавий план  заходів, для того, щоб залучити до участі у  спортивних змаганнях усіх учнів школи.

          Із задоволенням та завзяттям змагалися у спортивних естафетах учні початкових класів. Вони обертали обруч, котили м’яча один одному, передавали естафетну паличку та стрибали на скакалках.

          Учні 5-8 класів змагалися у комплексній естафеті з бігу, перетягували линву,  грали у футбол.

         Учні-старшокласники грали у рухливі ігри, волейбол, баскетбол та футбол.

          Боротьба була досить напруженою, але чесною! Вболівальники підтримували учасників змагань палкими оплесками!

          Радісні, з піднесеним настроєм поверталися  всі діти зі спортивних змагань, особливо переможці.

             Дякуємо усім командам за участь у спортивних змаганнях. Бажаємо всім  нових досягнень у спорті та навчанні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У Щасливому впроваджено пілотний проект МОН України з апробації нового освітнього стандарту в рамках Концепції Нової Української Школи

        6 Сентябрь 2017 Автор: .          Прокоментувати

        1 вересня Щасливський НВК гостинно відчинив двері для двох експериментальних 1-х класів. У  рамках експерименту першокласники щотижня опановують нову тему.

Тема першого тижня «Я — школяр».

Орієнтовні проблемні запитання:

  • Навіщо ходити до школи?
  • Хто я ? Хто мої однокласники?
  • Як мені безпечно дістатися до школи й повернутися додому?
  • Що покласти у шкільний ранець?

               Сьогодні учні 1-А  класу під час екскурсії вчилися безпечно діставатися до школи. Вони були пішоходами. Мали можливість рибачити, що таке проїжджа дорога, тротуар, ознайомилися з дорожніми знаками «Пішохідний перехід», «Увага! Діти!», вчилися по зебрі переходити дорогу.

                 У класі на інтегрованому занятті учні повторювали правила дорожнього руху граючи в ігри, переглянули навчальний мультфільм. Працюючи в групах, створили малюнок безпечної дороги до школи та додому.

                    День пройшов цікаво, змістовно та результативно.

Колонка директора школи

        5 Сентябрь 2017 Автор: .          Прокоментувати

Про початок навчання, реформи освіти, ремонтні роботи і не тільки…

                      Ми стоїмо на порозі нового навчального року, який  дає старт пілотному впровадженню нового державного стандарту загальної початкової освіти «Нова українська школа», який запроваджує у 100 школах України МОН України. Приємно відзначити, що серед цих шкіл і наша — щасливська. Від того, як ми спрацюємо, яких досягнемо результатів (позитивних чи негативних) залежить шлях української освіти.

                   Зрозуміло, що досягти успіху без тісної співпраці і взаємодії між учителями, керівництвом школи, батьками неможливо, адже результат цього проекту залежить від кожного з нас. А вже з 1 вересня 2018 року всі школи України навчатимуть дітей за стандартами «Нової української школи». На мій погляд, Міністерство освіти  перехлеснуло певну межу – воно пропонує обнулити роботу освітян, ніби ми  нічого не робили, не вчили, на виховували за попередні 26 років.

                 Є чимало шкіл та вчителів, які успішно працювали і досягли високих результатів протягом цього часу. Серед них і наші колеги, які крім передачі знань   формують дитячу спільноту, сприяють формуванню позитивної самооцінки, розвивають ключові навички до життя.

                 Якщо говорити про пілотний проект нового державного стандарту початкової школи, то в ньому є серйозний позитив:

  • Сформовано проектну команду у складі заступника директора та вчителів, які пройшли не одні підготовчі курси та навчання.
  • За нашою школою закріплено педагога-наставника, який надаватиме вчителям методологічну та інформаційну підтримку.
  • Команди області щомісяця зустрічатимуться для обговорення насущних проблем та побудови освітневої траєкторії на певний час.
  • Суттєвозмінюється навчальна матеріальна база.

Комфорт дитини – запорука успішності навчання

             Ми намагаємося зробити освітнє середовище для всіх дітей таким, щоб кожна дитина почувала себе у школі, у класі, на подвір’ї  затишно  і безпечно, а діти класу стали тією дитячою спільнотою, яким залюбки вчитися, займатися спортом, музикою, живописом.

Наше завдання: облаштувати навчальний простір так, щоб задовольняти  як індивідуальні, так і групові потреби дітей та вчителя.

За літо нам вдалося чимало зробити:

  • відкрито тенісний корт, який легко трансформувати у волейбольний чи баскетбольний майданчики;
  • незабаром ввійде в дію оновлений зал боротьби, де початкові класи зможуть у зимовий період проводити уроки фізичної культури;
  • йде серйозна робота по введенню в експлуатацію нової танцювальної зали;
  • покращено умови в бібліотеці, де створено простору читальну залу;
  • придбано новий комп’ютерний клас;
  • капітально відремонтовані кабінети для перших класів;
  • замінено лінолеум у 6-ти навчальних  кабінетах, рекреації 2-го поверху;
  • придбано меблі для 5 кабінетів, три сучасні мультимедійні дошки, п’ять багатофункціональних пристроїв, три ламінатори, ноутбуки, клас нетбуків;
  • створено затишок у фойє та рекреаціях;
  • зроблено капітальний ремонт у шкільній їдальні та кухні;
  • проведена реконструкція старої освітлювальної мережі наLEDовські енергозберігаючі світильники.

             Все це стало можливим завдяки підтримці районного відділу освіти, особисто Каськіва М.І., який опікується нашою школою, сільського голови Шмаюна М.Ф., районної ради та райдержадміністрації.Особлива подяка батькам.

Про підвіз учнів

З першого вересня здійснюється підвіз з населених пунктів Проліски, Табір, Чубинське згідно графіка:

7.05 –  ЖК «Новосельцеве» — Науково-дослідницький інститут   Чубинське — Щасливе

  7.40– Табір – Щасливе

8.00– Проліски – Щасливе

8.15  —  Проліски — Щасливе

14.20 ˗ Щасливе — Проліски

14.30 ˗ Щасливе  — Табір

15.20 ˗ Щасливе — Проліски

15.30 ˗ Щасливе — Чубинське ЖК«Новосельцеве»

Про харчування дітей

                           З першого вересня діти нашого навчального закладу мають можливість харчуватися у шкільній їдальні.

                         На сесії Щасливської сільської ради буде піднято питання про харчування всіх учнів 1-4 класів, яке, скоріше за все, буде вирішено.

                                 Про затишок на пришкільній території

                         Протягом літнього періоду на пришкільній території була проведена значна робота, яку ще буде продовжено найближчим часом:

  • розпочато викладення доріжок;
  • збудовано 500 метрову доріжку для бігу у пришкільному ліску;
  • заплановано встановлення малих архітектурних споруд;
  • розроблено проект будівництва універсального спортивного майданчика для баскетболу та волейболу;
  • намічено реконструкцію парадного входу на весну.

Про забезпечення підручниками

                   За літо кількість учнів Щаслиського НВК збільшилася на 150 дітей. Зрозуміло, що не всім вистачає підручників, але ми впевнені у тому, що діти не залишаться без книжок. Це питання вже на контролі у районному відділі освіти.

Про позакласну роботу

                 На базі нашого навчального закладу продовжено роботу спортивних секцій, а саме: футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, художня гімнастика. Також проводяться заняття учнів у наступних гуртках: танці, живопис, бісероплетіння, вишивка, вокал, хор.

                                        Про оздоровлення

                      Після навчального року 150 учнів мали можливість не тільки відпочити, але й отримати знання, так, у нашій школі працював пришкільний табір «Сонечко», на базі якого працював мовний табір, фізико-математичний та спортивний табори.

                     Ще 53 учні побували на відпочинку в оздоровчому таборі «Аіст» Одеської області від районної державної адміністрації; 132 учнів відвідали табір «Шаяни» у Закарпатській області від Щасливської сільської ради; 4 дітей із малозабезпечених сімей оздоровились у таборі «Меркурій» Запоріжської області, а ще 2 у таборі «Лісовий» Тернопільської області.

У Щасливому пролунав перший дзвоник для 120 першокласників

        5 Сентябрь 2017 Автор: .          Прокоментувати

              Вкотре, першого вересня подвір’я Щасливської школи наповнилося радісним гомоном, дитячими усмішками, різнобарвними квітами та дзвінкими піснями.

             День Знань — це особливе свято! Свято зустрічі зі школою, своїми вчителями та однокласниками. А для учнів перших класів цей день не просто свято, а свято величне. Адже вони вперше переступили поріг до Країни Знань! І ми переконані, що їхня подорож буде цікавою та легкою, тому що допомагати їм у цьому будуть майстри своєї справи: Людмила Анатаоліївна Карпенко, Інна Михайлівна Племянник, Софія Петрівна Білик та Тетяна Дмитрівна Рудківська.

                  Зі словами привітання звернувся до всіх присутніх директор школи, який  побажав усім школярам підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Бо лише наполегливість та праця стануть запорукою значних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому — висококваліфіковані педагоги, їх  вміння та досвід, здобуті у процесі навчання та виховання.

                 З найкращими побажаннями, подарунками завітали на свято гості: голова сільської ради Микола Федорович Шмаюн, який подарував сертифікат на п’ятдесят тисяч гривень на створення затишку та комфорту у школі. Капітан команди Арсенал-Київ Дмитро Іванов, привітав усіх зі святом та подарував шкільне приладдя  для учнів перших класів.

              Справжньою окрасою свята стали привітання від чарівного вокального тріо «Асоль» та неповторної Вікторії Бородавко, які змусили усіх присутніх підспівувати та пританцьовувати.

                  Перший дзвінок у руках маленької школярки Кіри Ходаківської та випускника Валерія Дубка запросив усіх учнів на їхній перший у цьому новому начальному році урок!

                       Свято промайнуло швидко, яскраво й урочисто!

                 Вітаємо всіх із початком нового навчального року! Бажаємо всім нових досягнень та перемог!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Списки учнів 10-х класів Щасливського НВК

        30 Август 2017 Автор: .          Прокоментувати

10А клас (фізико-математичний профіль)

Класний керівник – Йовбак Лідія Василівна

  1. Андарал Анастасія Ігорівна
  2. Байбарза Єлизавета Юріївна
  3. Безверхий Богдан Валерійович
  4. Бородій Андрій Миколайович
  5. Галян Ілона Геннадіївна
  6. Джуган Микита Валерійович
  7. Єлісеєва Анна Михайлівна
  8. Жураковська Валерія Денисівна
  9. Калюжний Владислав Вадимович
  10. Качур Артем Анатолійович
  11. Костюченко Віталій Васильович
  12. Маслюк Марія Святославівна
  13. Мельник Андрій Андрійович
  14. Науменко Артем Олександрович
  15. Онопа Анастасія В’ячеславівна
  16. Притика Дмитро Вікторович
  17. Редько Сергій Олегович
  18. Яворський Дмитро Сергійович
  19. Яковенко Юлія Вікторівна

10-Б клас (загальноосвітній)

Класний керівник –  Остапович Олександр Віталійович

  1. Галич Дмитро Юрійович
  2. Дзюба Владислав Володимирович
  3. Завальнюк Карина Євгенівна
  4. Кузнєцов Ілля Ігорович
  5. Кузьменко Анна Сергіївна
  6. Москаленко Єва Едуардівна
  7. Острівець Валентина Іванівна
  8. Русан Марина Денисівна
  9. Синах Максим Миколайович
  10. Томчук Анастасія Олександрівна
  11. Тригуб Тетяна Сергіївна
  12. Хабадзе Дарина Давидівна
  13. Ходарченко Аліна Миколаївна
  14. Чистяков Олексій Владиславович
  15. Швець Костянтинь Едуардович

 

10-В клас (спортивний профіль)  

  1. Власенков Ярослав Дмитрович
  2. Волошин Віталій Вадимович
  3. Волощук Дмитро Іванович
  4. Гаджук Ілля Петрович
  5. Живиця Максим Тарасович
  6. Іванов Данило Михайлович
  7. Курочкін Денис Юрійович
  8. Мендус Данило Валерійович
  9. Оксенчук Олександр Олексійович
  10. Оніані Лука Романович
  11. Пуха Ярослав Юрійович
  12. Серветніков Богдан Сергійович
  13. Соболь Денис Вікторович
  14. Тамоян Марсел Суренович
  15. Чабанов Ігор Вікторович
  16. Шаховець Єгор Вікторович
  17. Швець Євгеній Олексійович
  18. Шубко Назар Олександрович

 

10-Г клас (спортивний профіль)

Класний керівник – Ходаківська Ольга Віталіївна

  1. Абдулаєв Абдула Юсуфович
  2. Авдєєв Дмитро Валентинович
  3. Алізаде Тугай Фаіг Огли
  4. Гайдаш Руслан Дмитрович
  5. Голованов Нікіта Ігорович
  6. Гончарук Данило Євгенович
  7. Егбуджо Даніель Оскар
  8. Зайцев Олександр Олегович
  9. Кобзар Данило Олексійович
  10. Кобилянський Владислав Олександрович
  11. Маслов Федір В’ячеславович
  12. Миколайчук Олексій Володимирович
  13. Поталов Богдан Артемович
  14. Савченко Данило Володимирович
  15. Світюха Денис Олександрович
  16. Стеблін Владислав Ігорович
  17. Судаков Георгій Вікторович
  18. Турбаєвський Микита Анатолійович
  19. Уманець Артем Русланович
  20. Фурсенко Микита Олександрович
  21. Шиш Роман Віталійович

 

 

 

 

 

 

 

Списки учнів 5-х класів Щасливського НВК

        30 Август 2017 Автор: .          Прокоментувати

5-А клас (математичний)

Класний керівник – Ільницька Олена Петрівна

  1. Блажевський Назар Андрійович
  2. Бойченко Ярослава Станіславівна
  3. Віцюк Денис Сергійович
  4. Голубов Андрій Володимирович
  5. Євтушенко Поліна Костянтинівна
  6. Калиновський Владислав Ростиславович
  7. Карасевич Владислав Олександрович
  8. Коваль Вікторія Олександрівна
  9. Крамов Ярослав Дмитрович
  10. Ковбаса Максим Олексійович
  11. Кучук Денис Олександрович
  12. Маланчук Ангеліна Сергіївна
  13. Марченко Іван Миколайович
  14. Магденко Дмитро Сергійович
  15. Медведєв Богдан Сергійович
  16. Миколайчук Ігор Олегович
  17. Ничик  Дмитро Юрійович
  18. Новік Марія Русланівна
  19. Онофріюк Владислав Діамідович
  20. Павленко Артур Андрійович
  21. Пархоменко Ілля Олександрович
  22. Патенок Владислав Анатолійович
  23. Подолинний Євген Олександрович
  24. Прикордонна Софія-Венеція Дмитрівна
  25. Проценко Артем Леонідович
  26. Сидоранський Владислав Євгенович
  27. Синяченко Богдан Вадимович
  28. Сягло Роман Олександрович
  29. Хондока  Станіслав Юрійович
  30. Юрченко Кіра Андріївна

   5-Б клас (гуманітарний)

Класний керівник – Фісоченко Тетяна Миколаївна

  1. Басовська Марія Дмитрівна
  2. Верповська Марія Валентинівна
  3. Воробей Поліна Євгенівна
  4. Гарланова Євгенія Сергіївна
  5. Дерябічева Анастасія Дмитрівна
  6. Жук Андрій Володимирович
  7. Зубова Альбіна Геннадіївна
  8. Зуєва Анна Миколаївна
  9. Каськів Даниїл Миколайович
  10. Катасонова Ангеліна Євгенівна
  11. Клітний Ігор Олегович
  12. Ковриняк Аліна Ігорівна
  13. Козир Станіслава Вячеславівна
  14. Кондратюк Денис Петрович
  15. Кордун Дмитро Володимирович
  16. Косенко Єлізавета Олексіївна
  17. Маріквас Кіріл Сергійович
  18. Марусіч Софія Анатоліївна
  19. Маслянко Євгенія Дмитрівна
  20. Медведєв Михайло Євгенович
  21. Молодіченко Олександр Родіонович
  22. Морозов Євген Євгенович
  23. Пестовніков Ілля Миколайович
  24. Петруша Олександр Сергійович
  25. Пиріг Ангеліна Сергіївн
  26. Прищепа Марія Сергіївна
  27. Радченко Анастасія Андріївна
  28. Савчук Каріна Іванівна
  29. Степурко Богдан Миколайович
  30. Сушко Марія Олександрівна
  31. Требухін Антон Олександрович
  32. Федорченко Костянтин Сергійович
  33. Чумак Софія Ігорівна
  34. Яремчук Валерія Сергіївна

 

5-В клас (гуманітарний)

 Класний керівник – Волохова Олена Ігорівна 

  1. Амірова Ірина Володимирівна
  2. Барвінська Марія Аркадіївна
  3. Басанько Данило Сергійович
  4. Білоус Єгор Євгенович
  5. Бобир Денис Массимович
  6. Бойко Микита Олексійович
  7. Гаценко Роман Михайлович
  8. Дзюба Вероніка Володимирівна
  9. Єна Анастасія Олександрівна
  10. Ігнатенко Іван Сергійович
  11. Квантрішвілі Ніколлета Олексіївна
  12. Костенко Катерина Андріївна
  13. Костюк Анна Олександрівна
  14. Кравченко Антон Владиславович
  15. Левін Олексій Ігорович
  16. Лінкевич Марк Сергійович
  17. Мерінгер Софія Аттілівна
  18. Олійник Вікторія Григорівна
  19. Сидорчук Максим Сергійович
  20. Ткачук Дмитро Олександрович
  21. Удалих Ірина  Сергіївна
  22. Фролов Дмитрій Андрійович
  23. Чорна Катерина Андріївна
  24. Чуряк Олександр Євгенович
  25. Шадуріна Марія Сергіївна
  26. Худоба Валерія Андріївна
  27. Юшко Ілля Олександрович

 

5-Г клас (загальноосвітній)

Класний керівник – Кобріна Людмила Леонідівна

  1. Безрук Владислав Маркусович
  2. Власенко Захар Русланович
  3. Єлисеєв Микола Васильович
  4. Завальнюк Діана Олександрівна
  5. Іванов Артем Янович
  6. Коркач Дмитро Олександрович
  7. Кубко Кирило Тарасович
  8. Литвин Олександр Сергійович
  9. Майданюк Яна Олегівна
  10. Окорокова Софія Андріївна
  11. Осадча Єлизавета Олександрівна
  12. Пічик Юрій Олексійович
  13. Побережна Світлана Данилівна
  14. Поліщук Олег Вадимович
  15. Попов Дмитро Генадійович
  16. Сидоренко Данило Олексійович
  17. Славінський Даниїл Федорович
  18. Трусій Володимир Віталійович
  19. Тур Андрій Юрійович
  20. Хабадзе Іван Давидович
  21. Червоненко Олександр Олександрович
  22. Школьник Лев Михайлович

 

 

 

 

 

Списки учнів 1-х класів Щасливського НВК

        29 Август 2017 Автор: .          Прокоментувати

1-А клас 

Класовод – Карпенко Людмила Анатоліївна

  1. Анічкін Данило Денисович
  2. Безверха Злата
  3. Білан Вероніка Ігорівна
  4. Величко Арсеній Володимирович
  5. Войтович Влада Володимирівна
  6. Галушка Денис Олексійович
  7. Горідько Єлизавета Юріївна
  8. Журавльова Марія Василівна
  9. Завгородня Каріна Русланівна
  10. Ігнатович Артем Вікторович
  11. Кічко Аврора Веніамінівна
  12. Ковтун Нінель Юріївна
  13. Кузьміч Єва Олександрівна
  14. Кучеренко Артем Олександрович
  15. Літенко Назар Олександрович
  16. Молодецька Софія Олександрівна
  17. Писаренко Дмитро Олександрович
  18. П’янова Софія Русланівна
  19. П’ятецька Поляна Ігорівна
  20. Розора Аріна Дмитрівна
  21. Сопітько Денис Андрійович
  22. Ткачук Ростислав Олегович
  23. Удалих Катерина Сергіївна
  24. Федоров Віталій Олександрівич
  25. Чабанова Анна Олександрівна
  26. Чиж Андрій Олександрович
  27. Чорний Микита Володимирович
  28. Чорновол Софія Олегівна
  29. Шугаєв Артем Сергійович

1-Б клас 

Класовод – Племянник Інна Михайлівна

  1. Абушек Тимофій Андрійович
  2. Бучнєва Вєдана Андріївна
  3. Вороненко Софія Василівна
  4. Іщенко Євген Романович
  5. Коваль Поліна Сергіївна
  6. Кацан Анастасія Євгенівна
  7. Козак Ілля Сергійович
  8. Козир Дмитро Олександрович
  9. Кулеш Артем Сергійович
  10. Купчик Поліна Сергіївна
  11. Куць Софія Ігрівна
  12. Лєбєдєв Серафим Ігорович
  13. Мелимуку Єлизавета Романівна
  14. Міронов Даніїл Романович
  15. Моруга Юрій Олегович
  16. Москаленко Марк Едуардович
  17. Олійниченко Данило Артемович
  18. Панасюк Данило Васильович
  19. Перегуда Іван Олегович
  20. Риженкова Катерина Андріївна
  21. Савченко Наталія Василівна
  22. Степченко Ігор Олегович
  23. Цибульська Марія Анатоліївна
  24. Хмельницька Софія Денисівна
  25. Шарапов Владислав Юрійович
  26. Щебетюк Вероніка Віталіївна
  27. Щебетюк Нікіта Віталійович
  28. Юрченко Устим Олегович

1-В клас

Класовод – Білик Софія Петрівна

  1. Арнаут Андрій Олександрович
  2. Безрутченко Дмитро Олексійович
  3. Білойван Дмитро Васильович
  4. Відмич Андрій Ігорович
  5. Войнич Арсеній Олександрович
  6. Войтенко Борис Олегович
  7. Воробей Юрій Євгенович
  8. Гаврилов Мирон Романович
  9. Гарбуз Іван Максимович
  10. Голубова Ольга Володимирівна
  11. Грєбєнюк Аделіна Олександрівна
  12. Губарев Яромир Дмитрович
  13. Демчик Ярослав Дмитрович
  14. Жорова Яна Миколаївна
  15. Журбій Марія Андріївна
  16. Калінчук Анастасія
  17. Кирієнко Олександр Денисович
  18. Литовченко Софія Дмитрівна
  19. Мамчур Дар’я Григорівна
  20. Марач Ратмир Ігорович
  21. Мосійчук Софія Ігорівна
  22. Москаленко Вікторія Петрівна
  23. Онищенко Богдан Геннадійович
  24. Павлюк Марія Сергіївна
  25. Парфенюк Тимофій Богданович
  26. Покозацька Мар’яна В’ячеславівна
  27. Рябченко Марк Юрійович
  28. Салівон Анастасія Андріївна
  29. Середюк Богдан Петрович
  30. Ходаківська Кіра Євгенівна
  31. Хоменко Олександр Олегович
  32. Ясінська Марія Антонівна

1-Г клас

 Класовод – Рудківська Тетяна Дмитрівна

  1. Андрійків Арсеній Ярославович
  2. Баранникова Анастасія Олександрівна
  3. Біляченко Марія Русланівна
  4. Бражник Назар Андрійович
  5. Гієнко Ярослав Дмитрович
  6. Діденко Герберт Едуардович
  7. Дмитрієнко Поліна Ігорівна
  8. Єгоров Генріх Олексійович
  9. Загородній Герман Павлович
  10. Когорець Віктор Миколайович
  11. Крижба Андрій Анатолійович
  12. Кутало Давид Андрійович
  13. Меленець Владислав Олегович
  14. Нерубайський Василь Андрійович
  15. Несін Ірина Олексіївна
  16. Нестеренко Софія Сергіївна
  17. Петренко Анастасія Андріївна
  18. Пустовалов Яромир Костянтинович
  19. Потоцька Софія Дмитрівна
  20. Рубан Ірина Олександрівна
  21. Сорока Лев Романович
  22. Тарасов Денис Ігорович
  23. Толкунова Юлія Олександрівна
  24. Томина Ольга Михайлівна
  25. Шиколенко Денис Романович
  26. Хуторна Лілія Володимирівна

Оголошення

        29 Август 2017 Автор: .          Прокоментувати

30.08.2017 року о 18.00 в актовій залі Щасливського НВК відбудуться загальношкільні батьківські збори.

О 19.00 — класні батьківські збори.

Оголошення

        29 Август 2017 Автор: .          Прокоментувати

30 серпня 2017 року о 16.00 відбудеться засідання педагогічної ради на тему:

 «Підсумки роботи навчального закладу за 2016-17 н.р. Ціннісні орієнтири підвищення якості освіти в умовах реформування та розвитку освітнього простору».

 

Календар подій

Сентябрь 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Авг    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Відео

Світлиця рідного слова, част.1

Світлиця рідного слова, част.2

Архів

Мітки